KONST / Litografier / Färglitografi 13442473
nr 1344 2473
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 106/250. Bladets mått: 86x64 cm, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:19:12
1.200 kr
1.700 kr
2.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr